TIGERS AXA INVEST ŁÓDŹ

O DRUŻYNIE

Tigers Axa Invest Łódź powstała w 2013 roku z inicjatywy kilku przyjaciół zafascynowanych futbolem. Drużyna zrzesza zawodników z całej Łodzi i nie tylko. Kapitanem jest Piotr Świtała, który jest jednym z ojców założycieli. Kolejni to Sebastian Woźniak, Wojciech Kurczewski oraz Daniel Kulig. 

Po wielu latach walki, wzlotów i upadków drużyna awansowała do zaplecza ekstraklasy łódzkiej Playareny. Pozostają tam do dziś. Zespół posiada wspaniały charakter oraz wolę walki, nigdy się nie poddają i zawsze brną do przodu. Na każdej pozycji znajdą się indywidualności które potrafią odwrócić losy meczu. 

Dodatkowo chłopaki tworzą wspaniałą grupę przyjaciół, rozumieją się doskonale co procentuje również na boisku. Mimo różnych piłkarskich doświadczeń każdy skoczyłby za sobą w ogień. Tigers Łódź to legenda łódzkiej Playareny, drużyna bardzo rozpoznawalna. Jest projektem, który jest w tej lidze od lat i jesteśmy pełni nadziei że nigdy z niej nie zniknie.

DLACZEGO TIGERS AXA...

Prywatnie jesteśmy fanami sportu i wielbicielami zwierząt – nie tylko tych domowych. Dlatego zdecydowaliśmy się wspierać drużynę Tigers – przedstawicieli amatorskiej ligi piłki nożnej. Nie chodzi o wielkie nazwiska, ale o to co cenimy najbardziej – zdrową rywalizację, współpracę na boisku i emocje. Wiele zasad obowiązujących w sporcie przekłada się na relacje zawodowe, chociażby zasady fair play, które istotne są również w biznesie.